Deniz: Rize'de birinci parti olarak çıkacağız!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, yerel seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mahalle mahalle dolaşan Deniz halkın sorun, öneri ve taleplerini de yerinde dinleyerek çözüm önerilerinde bulunuyor.

Deniz: Rize'de birinci parti olarak çıkacağız!
14 Ekim 2023 - 20:18
Gerçekleştirdiği özverili çalışmasıyla Rizeli hemşehrilerinin saygı ve sevgisini toplayan Başkan Deniz, yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Mahalle mahalle dolaşan Deniz, hane ve esnaf ziyareti gerçekleştirerek, Rize için plan ve projelerinden bahsediyor.

Ziyaretleriyle ilgili genel bir değerlendirmede bulunan Başkan Deniz, yerel seçimlerde büyük bir oy oranıyla sandıktan birinci parti olarak çıkacaklarını ifade ederek: "Genel seçimden beri dur durak demeden devam ettiğimiz çalışmalarımıza yerel seçimlerde de devam ediyoruz. Azimliyiz, kararlıyız, genç, dinamik, işin ehli kadrolarımızla birlikte mahalle mahalle, ilçe ilçe dolaşarak halkımıza Rize için gerçekleştirmek istediğimiz plan ve projeleri anlatıyoruz. Rize sadece turizm değil sosyal siyasal, ekonomik vb. her alanda fazlasıyla potansiyele sahip bir ilimiz. Fakat gerçek potansiyelini çıkarabilecek bizden başka bir güç yok. Bizler de Rizemizi her bakımdan en prestijli il haline getirebilmek için var gücümüzle mesai mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Bizler eminiz ki bu yerel seçimlerde halk, hak ettiği gibi yönetilmek isteyecek ve CHP Rize'de büyük bir oy farkıyla sandıktan birinci parti olarak çıkacak" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize'de 6 ayrı suçtan aranan 4 kişi yakalandı
Rize'de 6 ayrı suçtan aranan 4 kişi yakalandı
Çayelispor lider oldu, Rize Özel İdarespor ilk 3 puanını aldı
Çayelispor lider oldu, Rize Özel İdarespor ilk 3 puanını aldı